Sinpaş Gökorman Projesinde Satışlar Devam Ediyor

Sinpaş Gökorman projesi ile yatırımcılarına müstakil bir evde sakin ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Sinpaş tarafından projelendirilen Gökorman’da yaşayacaklar hem şehrin içinde, hem de doğanın yanı başında olacaklar. Bölgenin en cazip projesi olan Gökorman , dört mevsim renk değiştiren peyzajın içinde ağaçları, kuş cıvıltıları ve orman terapisiyle stresten arınıp, her güne yeniden başlama fırsatı verecek. Konsept projeler ve ilklerin lideri Sinpaş, Gökorman projesiyle İstanbul’u sıra dışı bir yaşamla tanıştırıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı proje Türkiye’de ilk kez cepheye yansıyan özel mimarisiyle ormanın yeşilini, gökyüzünün mavisini yaşam alanına taşıyor ve özel geniş iç tasarımıyla tüm dairelere adeta villa da yaşar gibi müstakil yaşamın ferahlığını kazandırıyor.

Sinpaş Gökorman doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor

Yaşayan, nefes alan, oksijen üreten, geleceğin mimarî anlayışına göre dizayn edilen Sinpaş Gökorman projesi içerisinde 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunacak kadar yakın olmanın özgürlüğü ile Çekmeköy Ormanı’nı yukardan seyretme fırsatı veriyor. Gökorman projesinde yaşayacaklar teraslarında doğayla iç içe ve zirvede olmanın tadını çıkaracaklar. Dört mevsim renk değiştiren peyzajın içinde ağaçları, kuş cıvıltıları ve orman terapisiyle stresten arınıp, her güne yeniden başlanacak… Orman Sarmaşığı her zaman koruduğu yeşil rengiyle manzarayı süsleyecek, uzun ömürlü kışın bile solmayan bitki hem kendini hem de yaşayanları canlı tutacak. Amerikan sarmaşığı yazın yeşil, sonbaharda da kırmızı olan yaprakları projeye renk katarken, her mevsim yeşil kalan Defne Bitkisi mis kokusuyla huzuru evlere dolduracak. Zakkum’un beyaz, pembe, kırmızı, lila ve krem renkli, gösterişli çiçekleri yazın ve güneşin habercisi hem habercisi olacak hem de hoş kokusuyla gri-gümüşi renkli yapraklarıyla dikkat çeken Zeytin Ağaçlarına eşlik edecek.

Sinpaş Gökorman ulaşım imkanlarının yakınında

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek olan S inpaş Gökorman ulaşım imkanları incelendiğinde; Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea’ya 4 dakika, Metro’ya 2 dakikalık bir mesafede olmasının yanında, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, Tem ve bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile iyi bir yatırım fırsatı sunuyor. Gökorman, birçok Sinpaş projesinde olduğu gibi köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine de oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

0 Takipçi