Blog

64 içerik bulundu.
Blog

Sonuçlar

İskan Nedir?

İskan, Ruhsatlı inşaatın bitmesi sonrasında binanın kanun ve yönetmeliklerde belirlenen standartlara uygun olduğunu teyit eden yapı kullanım izni belgesidir.

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Pampas Otu

Ev dekorasyonunda son zamanların en büyük trendi olan pampas otu nedir? Nasıl kullanılır? Pampas otu ile dekorasyon fikirlerini bulabileceğiniz yazımız sizlerle.

Öğrenciler İçin En Uygun Ev Nasıl Bulunur?

Öğrenciler için en uygun ev nasıl bulunur merak ediyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.

Enerji Kimlik Belgesi Nedir?

Enerji Kimlik Belgesi, binaların enerji tüketimini ve doğaya salınan karbon değerini göstermektedir. Nasıl alınır, gerekli belgeler nelerdir?

Tapu Harcı 2020'de Ne Kadar Olacak?

Ev satışı gerçekleştirilirken ödenecek olan Tapu harcı 2020'de ne kadar olacak? Harç hesaplaması nasıl yapılır tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Milli Piyango 2020 Yılbaşı İkramiyesi İle Kaç Ev Alınabilir?

2020 Milli Piyango Çekilişi büyük ikramiyesi ne kadar? Milli Piyango bilet fiyatları ne kadar? Büyük ikramiye ile kaç ev alabilirsiniz tümünü sizin için araştırdık.

Amerika’da Oturum İzni Almak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Amerika’da yaşamak hayal değil; doğru adımları izleyerek ve gerekli yatırımları yaparak çok kolay bir şekilde oturum iznini alabilirsiniz. EmlakjetUSA; Homes in Florida ile, tüm bu sürecinizde Türkçe destek veren ve bölgesinin uzmanı danışmanlar size yol gösteriyor. Amerika’ da yaşayabilmeniz için tüm sorularınızı yanıtlayıp, doğru yatırımı doğru zamanda yapmanızı sağlıyoruz.

Evinizin Net Metrekaresi Ne Kadar?

Projeden bir ev beğendiniz ve evin büyüklüğü tam istediğiniz gibi. Hemen metrekare hesabıyla gidip hayallerinizdeki mobilyaları aldınız. Ev tesliminden sonra, sıra evi döşemeye geldiğinde, aldığınız bazı eşyaların sığmadığını, halılarınızın odaya göre büyük kaldığını mı gördünüz?

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo daire adı verilen daireler modern zamanda tek hacimli olarak tabir edilen, 1+1 veya 1+0 odaya sahip olan evler olarak karşımıza çıkıyor. Metrekare olarak diğer alışılmış apartman dairelerine göre daha küçük olması gençlerin ve bekarların en çok talep ettiği daire çeşididir.

Konut Kredisi Almadan Ev Alma Rehberi

Konut kredisi ile konut sahibi olmak Türkiye’de konut sahibi olmanın en çok tercih edilen yollarından biridir. Ancak son dönemlerdeki banka faiz oranlarının artış göstermesi kişilerin bu alışkanlıklarından uzaklaştırmıştır. Bankalardan uzaklaşan kişiler senetle konut almaya sıcak bakmaya başlamıştır.

0 Takipçi